Pielęgnacja dłoni i stóp

Manicure Japoński

Piękne, naturalne paznokcie o niepowtarzalnym blasku różowej perły.
Manicure japoński wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, nadaje piękny połysk, uszczelnia płytkę paznokcia, zasila w składniki naturalne. W skład preparatów wchodzą: witaminy A + E, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza japońskiego.
400 lat temu japońskie arystokratki odkryły tajemnicę manicure, który dawał ich paznokciom delikatny blask rzadko spotykanej różowej perły.
Manicure japoński zalecany jest szczególnie na paznokcie łamliwe, kruche, porowkowane i rozdwajające się.
Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia. Następnie nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście przed spłukaniem z płytki paznokcia. Dodatkowym efektem tego zabiegu jest wysoki naturalny połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia ok. 2 tygodni.
Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia w tym okresie jest bardzo ograniczona.

Manicure-Japoński

Manicure Hybrydowy

Manicure hybrydowy to rozwiązanie dla każdej z Pań, które cenią sobie wytrzymałość i wygląd. Manicure hybrydowy jest trwały przez co najmniej 14 dni. Nie ściera się i nie zdziera. Można go wykonać tuż przed uroczystą kolacją lub spotkaniem biznesowym bez obawy o to, że zostanie on przypadkowo uszkodzony.
Nałożony na paznokcie lakier hybrydowy szybko wysycha, dzięki zastosowaniu promieniowania UV generowanego przez bezpieczną dla zdrowia lampę. Wyschnięty lakier tworzy na paznokciach gładką powierzchnię bez skaz.

Manicure SPA

Klasyczny manicure poszerzony o pielęgnację dłoni. Peeling odżywcza maseczka oraz masaż zapewnią doskonałą pielęgnację dłoniom oraz złagodzą podrażnienia, na które narażona jest delikatna skóra rąk. Zabieg wspaniale relaksuje i odpręża.

Manicure z odżywką

Manicure wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, nadając jej piękny połysk.
Manicure z odżywką nie tylko nadaje paznokciom blask, ale także zasila je w naturalne składniki, takie jak witaminy A i E oraz keratynę.

Pedicure SPA

To kojący i relaksujący zabieg, rozpoczynający się aromatyczną kąpielą stóp zmiękczającą skórę, następnie wykonywany jest klasyczny pedicure.
W dalszej kolejności wykonujemy peeling, a na koniec odprężający masaż aromantycznymi olejkami. Zabieg przynosi ulgę obolałym stopom, poprawia krążenie krwi, nawilża i regeneruje skórę.